تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

تماس

تست

  • تاریخ انتشار : 1403/04/10 - 08:37
  • تعداد بازدید : 226
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 197
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید سرزده امام جمعه همدان از بیمارستان شهید بهشتی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی، شنبه ۹تیرماه ۱۴۰۲ آیت الله حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان از بیمارستان شهید بهشتی به‌طور سرزده بازدید کرد.

امام جمعه همدان در این بازدید که با همراهی مهندس محمد کشوری مدیر بیمارستان انجام شد، با حضور در بخشهای دیالیز، تصویر برداری،... ضمن عیادت از بیماران و طلب عافیت برای آنها از خداوند متعال، روند درمانی بیماران بستری را از آنها جویا شد و با تعدادی از همراهان به گفتگو پرداخت.

نماینده ولی فقیه در این بازدید در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری و نظارت مسئولین و تلاش کادر درمان، رضایتمندی بیماران از ارائه خدمات مطلوب است و بنده به نوبه خود تشکر میکنم از خدمتگزاران و کادر درمانی که برای سلامتی مردم شبانه روز در حال تلاش هستند.

امام جمعه همدان افزود: طبق گزارش مسئولین بیمارستان و همچنین گفتگو با بیماران، مشخص شد در حوزه تجهیزات پزشکی، کاستی هایی وجود دارد که تلاش میکنیم در روزهای آینده جلسه ای با مجمع خیرین استان برگزار شود و نیازهای ضروری تا حدی مرتفع شود و شاهد افزایش رضایتمندی بیماران باشیم.

لازم به ذکر است در این بازدید مهندس کشوری مدیر بیمارستان گزارشی از وضعیت بیمارستان و روند ارائه خدمات به بیماران خاص ارائه کرد و خواستار حمایت بیش از پیش خیرین حوزه سلامت در تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز شد.

  • گروه خبری : امور فرهنگی,اخبار عمومی
  • کد خبر : 141633
کلمات کلیدی
ادمین مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی
خبرنگار

ادمین مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی

تصاویر

اسپریت پورتال نیافام

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام