تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

تماس

تست

  • تاریخ انتشار : 1403/04/17 - 10:30
  • تعداد بازدید : 68
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 65
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام رئیس بیمارستان شهید بهشتی به مناسبت حضور گسترده مردم شریف ایران در انتخابات ریاست جمهوری

دکتر سیامک دانشور رئیس بیمارستان شهید بهشتی با صدور پیامی، حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای و انتخاب رئیس‌جمهور منتخب ملت شریف ایران را تبریک گفت.

متن پیام دکتر دانشور به شرح زیر است:

انتخابات مظهر تصمیم گیری و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود، مبنای مهمی در مردم‌سالاری دینی است و رئیس جمهور منتخب، نماینده همه مردم کشور برای تحقق مطالبات به حق آنان در این جایگاه است.

این مشارکت باشکوه حاصل هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، آگاهی و دانایی مردم برای تقویت پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران است که حضرت امام خمینی (ره) نیز همواره به حرکت محوری مردم در تعیین سرنوشت و حضور در صحنه سیاسی کشور تاکید داشتند.

ملت فهیم و سرافراز ایران اسلامی، ۱۵تیرماه، با انسجام ملی و حضور پرشور و آگاهانه خود در انتخابات ریاست جمهوری، حماسه ‌ای سترگ، بی ‌بدیل، شکوهمند و پر افتخار از عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند و پیروز واقعی این میدان سرنوشت‌ ساز نیز آحاد مردم و نظام جمهوری اسلامی هستند.

اینجانب ضمن تبریک به آقای دکتر مسعود پزشکیان به عنوان منتخب مردم و رئیس جمهور همه ملت قهرمان ایران، امید دارم با همکاری و همفکری همه نیروهای متخصص و متعهد از تمامی گروه ها و احزاب سیاسی، توجه به اصل شایسته سالاری و با بهره گیری از همه تجربیات و ظرفیت های نیروی انسانی کشور، در جهت تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران که میراث گرانبهای شهداء و امام شهداء است، موفق و پیروز باشند.

 

دکتر سیامک دانشور

رئیس بیمارستان شهید بهشتی

  • گروه خبری : امور فرهنگی,اخبار عمومی
  • کد خبر : 141895
کلمات کلیدی
ادمین مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی
خبرنگار

ادمین مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی

اسپریت پورتال نیافام

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام