تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

تماس

تست

نام واحد: تصویربرداری

مسئول فنی: دکتر محمد رسولی

مسئول واحد: محسن صالحی  

 

شماره دستیابی: ۲۳۳

شماره مستقیم: ۳۸۳۸۱۰۴۶

مسیر دستیابی: زیر زمین

 

شرح خدمات:

 

۱)      انجام انواع گرافی های ساده در طول ساعات شبانه روز (۸ صبح تا ۱۲ ساعت) و گرافی های اختصاصی(IVP) در شیفت صبح با نظارت مستقیم رادیولوژیست، همراه با تزریق داروی ماده حاجب با دستگاه دیجیتال DDR-SHIMADZU.

تمامی گرافی های انجام شده در سیستم پکس قابل مشاهده است.

۲)انجام سی تی اسکن های ساده و تزریقی توسط دستگاه ۱۶ اسلایس زیمنس در طول ساعات شبانه روز(۸ صبح تا ۱۲ شب) برای بیماران سرپایی با اخذ نوبت. تمامی سی تی اسکن ها در سیستم پکس قابل مشاهده است.

۳)انجام سنجش تراکم استخوان(BMD) جهت بررسی میزان پوکی استخوان پس از اخذ نوبت و آمادگی فقط در شیفت صبح روزهای غیر تعطیل. پس از انجام سنجش تراکم استخوان به بیمار دو برگ ریپورت آنالیز شده تحویل داده میشود.

 

۴) انجام ERCP(عمل جراحی مجرای صفراوی و پانکراس) توسط آقای دکتر روستایی(فوق تخصص، گوارش، کبد و مجرای صفراوی) در روزهای شنبه پس از اخد نوبت برای بیماران قابل انجام میباشد.

 

۵) انواع سونوگرافی های ساده و داپلر در شیفت صبح برای بیماران بستری و بیماران اورژانسی و بدحال و سرپایی و در شیفت عصر و شب توسط رزیدنت رادیواوژی بصورت آنکالی انجام میگیرد.

 

فرآیند پذیرش در واحد تصویر برداری :

 

*بیماران بستری: بیمار همراه با پرونده که حاوی دستور پزشک و همچنین ثبت خدمات در سیستم HISاست برای انجام تصویربرداری پس از هماهنگی با بخش تصویربرداری مراجعه میکند.

 

*بیماران سرپائی: بیماران بیمه های پایه سلامت همگانی و تامین اجتماعی بدون نسخه کاغذی و با داشتن کد رهگیری نسخه آنلاین مراجعه میکند(سایر بیمه ها و دارای دفترچه هستند) و اطلاعات بیماران در دو مرحله یکبار در سایت بیمه پایه و یکبار در سامانه HIS بارگذاری میشود.

 

پرسنل بخش تصویر برداری

متخصصین رادیولوژی: ۴ نفر

رزیدنت رادیولوژی: ۴ نفر

کارشناس رادیولوژی: ۱۸ نفر

کاردان رادیولوژی: ۱ نفر

منشی رادیولوزی: ۱

تاپیست سونوگرافی: ۱ نفر

تاپیست سی تی اسکن: ۱ نفر

 
 
 

 

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.
اسپریت پورتال

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام